| Alin_George_1988 a întrebat:

Ce pot face sa nu mai am ochii iritati si rosii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

AFOMILL este o gama de produse special conceputa pentru ingrijirea ochilor (tratament ochi). Sunt distilate din plante medicinale, in totalitate naturale si sterile, destinate ameliorarii afectiunilor oculare usoare: iritatii datorate agentilor externi (vant, poluare), oboseala dupa expunerea prelungita la ecranul TV sau monitor, oboseala datorata efortului vizual prelungit, lipsa somnului, expunere la radiatii UV, iritatii cauzate de produsele pentru machiaj. Fiolele monodoza nu contin conservanti.

| CopilașTembel a răspuns:

Ochii rosii sunt datorita ca nu dormi destul si/sau stai prea mult la calculator, dormi macar 8 ore pe zi si stai doar 2-3 ore la calculator, ca sa iti relaxezi ochi aplica 2 feli de castravete pe ochii. Sper ca te-am ajutat tongue