| Flochifloc12 a întrebat:

Buna cand am venit acasa am dat niste firisoare de iarba la catelusa nu le-a mancat apoi am plecat si am aflat ca copacii erau stropiti si poate cazuse pe iarba am fugit si am aruncat toate firele nu cred ca a mancat cateaua va muri? Dau funda va rog :'(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Atata timp cat nu se simte rau, nu ai de ce sa te ingrijorezi.

2 răspunsuri:
| Congelator a răspuns:

Daca ii dai catelului tau iarba de mancare s-ar putea sa moara.

| Flochifloc12 explică:

Va multumesc dar nu are nimic acum au trecut 27 de ore de cand am aruncat firele de iarba si a zis mama ca nu e otrava e doar apa si o solutie si catelul a simtit mirosul si nu a mancat se simte minunat acum