| stangaionut a întrebat:

Buna cand eram mic aveam vreo 5 ani un prost mi-a dat cu o piatra in gura si mi-a spart dintele din fata si abia la varsta de 9 ani l-am scos si pe langa dintele spart in spatele lui a crescut altul si ala mi-e stramb mi-e mai inspate decat celalat ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ai nevoie de aparat dentar sau operatie-alege mai bine aparat dentar pentru ca operatia ii cam scumpa-si nu te impotrivi aparatului dentar-sa vezi rezultatul :->

| pisioi a răspuns:

Aparat dentar sau sa-ti faca o extractie la unul dintre dinti

| Fiuryan a răspuns:

Aparat dentar.