| Andreea482 a întrebat:

La proba medicală pentru liceul Militar trebuie să iti dai si lenjeria intimă jos și te controlează acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| barbar a răspuns:

Da! Trebuie! Ca sa vada, daca nu ai defecte. Din nastere. Sorry. Dar, nu cred ca se uita in. Eu am facut Lic. Mil. si a trebuit sa dam jos tot! A fost o chestie sumara, si de la distanta! Ti-e frica, sau rusine? La noi, In comisie de 3-4 doctori, a fost si o femeie. Poate acum, ca s-a facut si pentru fete, or sa fie, poate, juma-juma la doctori.

| Razvan262005 a răspuns (pentru barbar):

Nu e adevarat, am facut fisa medicala plentru liceul militar si nu m-a pus nimeni sa ma dezbrac,, de tot"

| barbar a răspuns (pentru Razvan262005):

Pai, aia depinde cand ai facut tu L.M.-ul! Poate s-au mai schimbat niste chestii, intre timp. Eu am fost in liceu de foarte de mult. Procedura era standard: la fel ca pentru soldati!