| Anonimawsj07 a întrebat:

Dacă pici la o proba de la liceul militar și cunosti un om de profesie militară, te poate ajuta sa intri la liceu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce relatii are, spaga nu trebuie sa lipseasca

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca nu functioneaza asa.

| Wr3nch a răspuns:

Daca vorbesti cu el inainte sa pici proba poate. Dar o data ce sunt documente oficiale ca ai picat e cam greu.

| burete578 a răspuns:

Sfatul doctorului slabeste inainte de proba)))

| Anonimawsj07 explică (pentru burete578):

Nu sunt grasa, am 49kg și chiar am slăbit de când am început sa fac antrenament. Și ce dacă as fi grasa? Poți sa treci probele și dacă ai grăsime pe tine, zic, contează cât de bine te antrenezi.