| mgtow a întrebat:

cand ma trezesc dimineata ma scol asa cu o stare de teama in mine am frica dar nu stiu de la ce ma gandesc la servici si as vrea sa ma scol mai bine cumva e o solutie? Nu ma trezesc asa cu o sperietura ci cu o ingrijorare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Gaseste ceva care sa te motiveze! eu de exemplu folosesc muzica care ma motiveaza! Cred in mine ca sunt cel mai bun!

| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Mi se intampla si mie cand adorm stresata. Incearca sa nu te mai gandesti la nimic inainte de culcare si cand te trezesti sa iti spui ca este o noua zi, in care nimic rau nu se va intampla.

| Sinedd a răspuns:

[quote]Cred in mine ca sunt cel mai bun! [/quote]
Numai sa nu fii prea orgolios, oricum nu are nicio legatura!
De ce iti este frica, de ce te ingrijorezi Campionule?

| Andrei10101 a răspuns:

Da si eu muzica daca te scoli cu o teama in tine inseamna ca nu tiai ales meseria care iti place tie