| Justme12344321 a întrebat:

Când merg la sală și alerg pe bandă după puțin timp mă înțeapă în partea stângă si trebuie sa ma opresc! Tin sa mentionez ca am toate analizele facute si nu am vreo problema de sanatate! Stiti cum as putea ameliora durerea? Sau patiti si voi asa? Cum procedati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu alerga prea repede din prima. Incepe cu o plimbare, să zic asa.

| Justme12344321 explică (pentru darrio2007):

Pai asta fac, intai merg, si cresc ritmul dupa ceva timp... de aceea nu inteleg de ce ma inteapa/ doare in partea stanga...