| VladAntonio a întrebat:

Salutare tovarăși, ma confrunt și eu cu o problema. Fac sport destul de mult, activitățile fizice de orice fel ma relaxează și de aceea de fiecare data când am puțin timp liber, alerg, merg pe la sala sau ridic ghivece de flori sau busteni prin curte. Ideea este ca transpir MULT, problema mea este ca in zona intimă transpirația are un miros nu prea plăcut după părerea mea (sunt un bărbat curat, ma spăl de 1-2 sau chiar 3 ori pe zi) deci nu cred ca s-ar pune problema de o igiena precară, nu sunt epilat dar ma tund și doar baza și testiculele le fac cu bicul, deci ce as putea sa fac sa opresc transpirația in acea zona?
PS. După orice activitate fizica fac dus și mirosul nu persista deloc!
Multumesc de seriozitate dau FUNDĂ!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea e că acesta e mirosul tău specific, şi nu poţi să-l elimini, oricât te-ai spăla. Fiecare are mirosul lui. Alţii nu miros deloc atunci când transpiră, oricât efort ar face.