| Yone_5447 a întrebat:

Care imi spune o intamplare ce s-a petrecut in perioada Interbelica din timpul Holocaustului primeste FUNDA. Ii dau cate funde vrea la cel care imi raspunde la aceasta intrebare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Uite citeste aici despre " Anne Frank" o victima a holocaustului
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Frank

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Si eu prin liceu am fost interesata ce acest subiect si am gasit la biblioteca vreo 3 carti despre asta, iti recomand sa mergi acolo

| R9kitty a răspuns:

Serus:* si eu am pus intreabarea asta. sunt cateva pe google dar nu sunt povestiri, doar descrieristraight face byee