| Kisses a întrebat:

Care sunt simptomele meningitei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sensibilitate la lumina,nu iti poti roti gatul e foarte rigid,te simt super obosit,uiti mai mereu,ai depresie, respiratie rapida, nu iti poti pune barbia in piept, dureri de spate, dureri de urechi, faza e ca loveste rapid, intri in coma foarte rapid si cine stie de te mai trezesti, probabilitatea e mica si sa ramai cu schele probabilitatea e mare

| Jackpot2 a răspuns:

Dacă întâmpini dificultăți când îți pun bărbia în piept. Asta e primul sinptom

| 33226633 a răspuns:

Asa este dar mai intai trebuie sa stii bine din-nainte ce ai de facut.