| anayram a întrebat:

Bună, câte kg pot slabi într-o săptămână? Adică mi-as dori sa slăbesc pana de Paste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In mod sanatos e intre 0, 5-1kg per saptamana

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de tine!
Poti slabi intre 1 kg si 5kg, daca alergi 2-3 ore pe zi si manaci 1 singura masa de carne cu salata, fara paine, fara sucuri, fara dulciuri.

| aXy99 a răspuns:

Nu e indicat sa slabesti mai mult de 1kg pe saptamana. Daca esti la inceput, poate 2, avand in vedere ca vei elimina si niste apa retinuta.