| anka0405 a întrebat:

Ce medic ginecolog bun stiti in iasi (de preferat cabinet particular)? multumesc!

3 răspunsuri:
| marymaryanne a răspuns:

Buna. dr flaiser mi-a facut o rana pe colul uterin vb cu tine ca un c...nu te du la ea nici in ruptul capului.iti zic mediul meu bun iar daca te vei duce la el m vei pomeni cand vezi ce om este. dr se numeste eduard gabriel creuciuc cabinetul se numeste viata medicala este in podu ros langa statia de travai cum te duci spre tesatura iti dau numarul de la cabinet si tel mobil in caz ca ai vreo urgenta.cabinet:0232422034mobil:0722355252.sa stii ca este un om extraordinar si are o asistenta care se comporta cu ine precum un ou.eu am trecut prin foarte multe iar el ma ajutat sa trec cu bine peste toatehappyiti urez multa sanatate

| andreeasim1 a răspuns:

Dr Flaiser Corina. Are cabinetul in Bularga. La cabinetele industriale, policlinica. E foarte de treaba!

| andreeasim1 a răspuns:

Are si cabinet particular, dar nu stiu pe unde este. Daca vrei nr de tel... zi-mi