| Crushcrushcrush a întrebat:

Ce fel de cereale integrale ati luat si sunt bune (gust, calorii, calitate)?
Nu cele Fitness sau Vitalis... sunt pline de zahar.happy
Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Deci toate cerealele sunt la fel si contin zahar. Daca vrei sa te mentii sau sa slabesti, eu zic ca cel mai bine e sa mananci fructe si legume. Astea sunt sanatoase nu toate porcariilewinking fundita?

4 răspunsuri:
| georgelu a răspuns:

Incearca sa mananci Corn Flakes(fulgi de porumb) exista si cu ciocolata dar sunt foarte bin daca vrei sa slabesti sau sa te mentii happy

| TrollHeart a răspuns:

Sall plz funda! raspuns : Incearca cerealele musli cu fructe! sunt nutritive! foarte bune! big grin

| anonimatic a răspuns:

Eu as spune ca cerealele sunt toate la fel. Daca vrei sa mananci ceva sanatos, sau sa nu te ingrasi, nu trebuie sa te gandesti la cereale.Ai putea de asemenea sa intrebi un specialist. happy

| anonimatic a răspuns:

Eu as spune ca cerealele sunt toate la fel. Daca vrei sa mananci ceva sanatos, sau sa nu te ingrasi, nu trebuie sa te gandesti la cereale.Ai putea de asemenea sa intrebi un specialist.