| deeeeeebora a întrebat:

Care sunt cele mai bune cereale integrale? ma refer aici care au un continut scazut de zahar sau chiar nul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

TOATE CEREALELE FITNESS AU ZAHAR! Eu recomand cerealele musli cu caldura, n-au pic de zahar si sunt bune happy

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...chocapic? big grin nu stiu de-astea

| mdany a răspuns:

Nestle Fitness. E cel mai bun, nu are nici zahar mult aproape nul si ajuta si la slabire. Din cate am inteles.Sal.

| CristianM a răspuns:

Renunta la cereale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musli Vitalis!

| RockLegend a răspuns:

Cerealele fitness si musli

| pink96 a răspuns:

Cred ca fitness big grin