| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru a slabi? As vrea sa slabesc 2kg cam in 2-3 zile...Se poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lck a răspuns:

Alergare la un ritm scazut cca 30 de min dimineata (sau cat poti depinde de fiecare) nu mai manca seara dupa ora 18, si mananca doar alimente cu putini carbohappy

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu se poate, 2kg in 2 zile, ci in 2-3 saptamani, pai papa salate, carne slaba[pui, peste, vita], renunta la dulciuri bea apa 2l/zi.

Si aerobic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mananci nimic si slabesti garantat

| Făgăraş a răspuns:

Lolo draga nu ti-as recomanda deoarece exista posibilitatea foarte mare sa le pui inapoi! daca vei incerca un regim bazatpe legume si fructe si putina miscare se poate! mersul pe jos e foarte indicat!