| Zellen a întrebat:

Buna big grin as vrea sa slabesc la coapse... ce fel de exercitii m-ar ajuta? alergatul?
si daca slabesc la picioare..coapse(acolo imi doresc) desi stiu ca..nu poti slabi doar intr-un anumit punct, ci peste tot, se poate sa se lase pielea sau ceva de genul acesta? laughing ar fi cam ciudat, am 18 ani, dar am mai auzit de chestii de acest gen. Heeelp me

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Alergatul si pe youtoube poti gasi exercitii de fitness foarte bune pentru problema ta happy

| Lothar a răspuns:

Daca slabesti foarte foarte mult atunci se lasa pielea, cum au astia 200 kg sau ceva de genul
Daca alergi si mai faci unele exercitii, gen fandari, genuflexiuni plus un regim alimentar fara prajeli, sucuri, zahar, prostii d astea, vreo 2 litri de apa zilnic te tonifici

| Zellen explică (pentru Lothar):

A nu, nu sunt in situatia aia big grin doar vreau sa mai dau jos vreo 5-10 kg, treptat clar. Mersi :*

| Madalin01 a răspuns:

Câteva exerciții fitness, puțin cardio e tot ce ai nevoie, oh și voința big grin mulți încep dar descoperă ca e greu și se opresc sad