| Rizer a întrebat:

Ce parere aveti despre asta?

http://www.youtube.com/watch?v=QsFo6vJI4f8&feature=relat ed

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Naspa

| dhraqull a răspuns:

HOLY MOTHER OF GOD!
De ce ai vrea sa ai talia asa? Iti distrugi coloana cu corsetele alea.

| cornel a răspuns:

E naspa.deformata asa.

| danco a răspuns:

Hrdcore, cum sa admiri asemenea dobitoaca? arata ORIBIL! Clar e nebuna.

| hrdcore a răspuns:

Am mai vazut asta intr-o reclama, dar nu mi-a venit sa cred, oricum o admir

| ColoradoM a răspuns:

Beach, trebuie sa fii nebun sa faci asa ceva!

| ionutk9 a răspuns:

Daca poate duce o viata normala asa atunci e ok e interesant si un pic ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva interesant!

| MonkeY a răspuns:

Naspa dar in secolele 14-17 toate damele erau asa se spune ca nu pot ramane insarcinate

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Io cred ca e real
big grin

| Deny_8224 a răspuns:

Wow... e ceva ciudat dar cred ca e real

| Little Princess a răspuns:

Imi vine sa vomit cand o vad.parca mi se strange stomacu si mie...pff aiurea oh go on