| nonimas a întrebat:

Ce parere aveti despre medicamentul "NORMENS", am fost la ginecolog si mi l-a recomandat pentru ca am menstruatie neregulata?
Este de folos acest medicament, ma adresez fetelor/femelilor care l-au incercat?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti recomanda medicul un medicament si tu ai mai mare incredere in parerea unor anonimi de pe net? Daca vin doi si iti spun ca nu e bun de nimic nu il mai iei? Ai incredere in doctor, nu degeaba a facut facultatea aia.
Si medicamentele toate sunt "bune" au si efecte adverse, dar isi fac si treaba pentru care sunt prescrise in primul rand. Asa ca ia-le cu incredere. Doar daca te simti foarte rau dupa ele sau menstuatia ta ramane la fel sau chiar se inrautateste atunci e momentul sa mergi inapoi la medic si sa-i ceri alt tratament pentru ca acesta nu da rezultatele dorite.
Multa sanatate.