| Andreea0612 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la sanovita? Eu mananc fulgi de ovaz de la sanovita si pe ambalaj nu scrie ce contine, scrie doar ca contine gluten, si atat.
1. Oare sunt produse naturale si nu asa de procesate, de asta nu scrie nimic?
2.Sunt oare asa de sanatoase precum se spune despre produsele de la firma asta?
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PerryP a răspuns:

Sunt niste produse foarte bune ce pana la urma nu ne afecteaza cu nimic.Si da sunt sanatoase.Ma bucur ca consumi fugii de ovaz iti recomand si de porumb nu neaparat nesskquik sau altele asemanatoare.Dar nu uita indiferent de situatie ce-i mult strica. Funda?