| Dyenutza98 a întrebat:

ce sampon tratament ceva...imi recomanda_ti pentru caderea parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Angelic13 a răspuns:

Gerovital Plant are un tratament pentru caderea parului fragil, sunt niste fiole pe care trebuie sa le combini si se creeaza un fel de spuma. Le gasesti la Plafar eu de acolo le-am luat costa 55 de lei. Poti sa intrebi si la farmacie.

| Siilvannaa a răspuns:

Sampon Revalid happy
E bun pentru caderea paruluihappy

| Kiky2 a răspuns:

Eu folosesc gliss de la Schwarzkopf