| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce se intampla daca bei cola multa si vin mult la umarul meu s-a facut o pata rosie si bate cateodata muschi nu stiu de ce dar poate nu este de la cola sau vin am 18 ani si beau 2.5l cola pe luna si 2l vin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

O cana de cola si un pahar de vin pe zi, n-o fi bai. Nu e de la asta, e posibil sa fie de la altceva. Esti tu prea fricos si iti imaginezi afectiunea, singur.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Glumesti? Eu beau 2.5 litri pe zi si nu patesc nimic.

| KillaNoFilla a răspuns:

2,5l cola pe luna si 2l vin pe zi xdddd?
nu are nici o treaba cu asta.Sa nu fie ceva ciuperca.
Vb cu medicul de familie, logic.

| fabyy1998 a răspuns:

Nu e de la cola eu beau pe zi cam 2-2, 75l si o cafea dimineata si 2 doze de bere si nu am nici`o pata