| Gabytsha a întrebat:

Ceaiul de afine este bun pentru ochi? daca am de ex miopie sunt sanse sa nu imi mai creasca dioptriile? Funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Are efect benefic cu siguranţă. Ceva cu efect şi mai vizibil este vinul de morcovi.

| pci27 a răspuns:

Http://www.studentie.ro/......46-a-37673
Găsești răspunsuri în ultima parte a articolului.