| MihaiPaleologu a întrebat:

Buna, ceva medicamente pentru conjunctivita, adica se elibereaza fara prescriptie medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Inceraca Tobrex

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să te vadă un medic înainte.

| Goete a răspuns:

Argint coloidal. Pune cate o picatura, la inceput poti pune o data pe ora. Vei vedea rezultate foarte repede

| Raven a răspuns:

Conjunctivitele sunt de mai multe feluri și nu au același tratament, trebuie să te vadă un medic. Neapărat. De ce și cum, aici, articol scris de dr Monica Pop
http://monicapop.ro/conjunctivitele-2/
Cu cât mai repede mergi la doctor, cu atât mai bine, eu am făcut conjunctivită, până am ajuns la medic se molipsise și celălalt ochi.

| Țoglă a răspuns:

Întreabă la medicul de familie. Poți să și suni ca să nu te mai deplasezi.