| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Bună. Cine știe cât costa o operatie de ruptura de ligament la câine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine crezi ca stie? Ca sa-mi scoata o masea unul mi-a cerut 150 lei. Altul mi-a scos-o pentru 75. Nu este tarif unic ca in socialism!

| Iote a răspuns:

Daca stii ce are, cu siguranta veterinarul ti-a spus si cat costa. Nu cred ca multi de aici s-au intalnit cu asa ceva.
Daca nu ti-a spus, suna tu la un cabinet veterinar si intreaba.