| Darkshadoww a întrebat:

Buna.
Cum as putea sa ma îngras rapid? Nu am posibilitatea sa merg la sala momentan

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sala nu te ingrasă. Cum spunea si relian, poate daca mergi la sala de mese.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie sa mergi la sala, ca nu sala te ingrasa ci caloriile mancate, din MANCARE!

In loc sa arunci banii pe abonamnt la sala, cumpara de mancare si pune mana sa mananci sanatos si mai mult, ca sa poti asimila greutate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca gâștele la îngrășat. Indoapă-te.

| relian a răspuns:

Sa mergi la sala pentru ce anume si la care sala? Mersul la sala de mese,aia da sigur te ingrasa laughing dar mersul la sala de facut sport, aia nu cred, asa ca stai acasa in pat, scutesti si ceva bani cei dai la sala, si bagi mincare la greu, asta e cea mai buna metoda prin care te poti ingrasa rapid si ieftin laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Surplus caloric.

| Brizbriz a răspuns:

La sala slabesti nu te ingrasi

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dar de ce să te îngrași, care e scopul? Că poți să dai în belele cu sănătatea, fără să fie nevoie. Dar dacă ai un motiv bun… Atunci… Mergi la un nutriționist, fă-o cu cap. Dacă nu poți din varii motive, atunci… Caută pe net dietele luptătorilor sumo. Ăia trebuie să fie cât mai grași ca să aibă success, și au diete de 6000-10000 calorii pe zi. Ăia Mănâncă multe grăsimi, și dieta e făcută metodic, nu la întâmplare.
Sau, dacă îți e mai ușor, șaorma cu de toate dimineața, la prânz și seara, și o pâine cu un borcan de icre între mese.

| alex13763636 a răspuns:

Mănâncă multe paste carbonară mananca mulți mici pe grătar sau făcuți la tigaie și fa mișcare foarte putina as recomanda sa stai mult în casa