| clauu a întrebat:

Imi spuneti cum as putea sa ma ingras, am 1.80 si am trecut clasa a 9-a tongue. As vrea sa imi cumpar proteine si sa merg la sala, aa si sa mananc mai mult, daca mi-ati recomanda niste mancaruri sau alte metode sa ma ingras mai repede...

Răspuns Câştigător
| Deutsa56 a răspuns:

Multa ciocolatalaughingdulciuri.grasimi.prajeli.mananca seara tarziuhappy

5 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Mananca o saorma pe zi de aia mare si sa vezi cum te ingrasi

fundita big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tot timpu mananca dupa ora 6 bea apa dupa ce manaci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca mai mult big grin

| alex13763636 a răspuns:

Multă pâine prăjeli, mici, cârnați, handburger, paste, stat mult pe acasă, fără mișcare

| Alessio2233 a răspuns:

Ai obtinut rezultate?