| Zoya333 a întrebat:

Hi. Am 1.60 si momentan 48 de kg. Pana acum 2 luni aveam 44, incercasem orice sa ma ingras pana cand am luat peritol. Acum vreau sa merg la sala sa fac exercitii pentru fese si glutei? doar atat. Este posibil sa slabesc? pentru ca nu vreau asta.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de alimentatie si in acelasi timp si de organismul tau. Poti incerca o perioada, daca ti se pare ca ajungi la rezultate nedorite, de exemplu ce-ai mentionat deasupra, poti renunta.
Succes!