| seeelin a întrebat:

Cum as putea sa-mi maresc fundul in scurt timp, gen pana incepe scoala, in ssptembrie? Va rog, ceva care functioneaza.
Si cum as putea sa ma ingras pana atunci, tot repede? Am 13 ani si 39-40 kg. Va implor enoorm!
Dau fundaaa! happy
Scuzati-mi categoria.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Genoflexiuni facute corect, adica pana la capat, nu pana la jumate, pentru marirea dos-ului.
Si tu vrei sa te ingrasi. Total gresit. Tu vrei celulita sau masa musculara? Cred ca a doua varianta. Mananca mult, de 5-6 ori pe zi, si bea multa apa. Gaseste un sport care sa iti placa si practica-l macar 4 ore pe zi. Eu de exemplu merg pe bicicleta foarte mult.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am vesti proaste pentru tine, fundul sau alte parti ale corpului nu se maresc dupa cum ne dorim noi, nici peste noapte, nici peste 1 luna, dar poti manca mai mult si mai sanatos sa mai castigi cateva kile in greutate si fundul tau se mai acopera de carnita!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu am de ce sa-ti scuz categoria, daca tu vrei sa faci parte din grupa - obiecte sexuale nu e nici un bai, e alegerea ta. Doar ca nu la toti li se scoala de la funduri mari, unii prefera fetele sfoara.