| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa imi maresc fundul? Nu as vrea sa ma ingras, stiti niste exerciti?

1 răspuns:
| LostInDreams a răspuns:

Screie pe google "tae-bo acasa" si o sa gasesti mai multe tipuri de exercitii, tu apasa unde scrie "fesieri de negresa", sunt bune exercitiile. Poti sa incerci si genoflexiunile, sunt de asemenea bune entru fundbig grin.Iti recomand oricum tae-bo.Intra cum ti-am zis eu cand ai timp si fa exercitiile alea cat mai des, o sa vezi ca o sa apara si efecte:X