| Alinaalian1234 a întrebat:

Cum pot intra in transa mediumica?
FUNDA (urgent )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| rutare a răspuns:

Te holbezi la un ceas pana ti se introsec ochii in cap...

| BlueElf a răspuns (pentru rutare):

''Mai bine taci si lasi impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai relaxat cu ochii intredeschisi si respira adanc, pe urma inchide ochii si incearca sa-ti relaxezi fiecare parte a corpului si incearca sa nu te gandesti la probleme, imagineaza-te pe o plaja sau intr-un loc in care iti place tie.Mult succes!

| Kyrie a răspuns:

Asculti muzica trance ca mine (chillout trance) si te gandesti la un strat ambient plin de culori ca si cum ai traversa catre alt spatiu sa vezi ce intrii in transa imediat laughing