| Cristina999cris a întrebat:

cum pot slabi 3 kg in 5 zile, va rog o cura de slabire eficienta si care a dat rezultate asa pe net am cautat si eu si nu au dat nici un rezultat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă e necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Oricum, NU poţi slăbi "3 kg in 5 zile"!

Cel mult, vreo 5 kg într-o lună ( dacă ai noroc )!
DEPINDE cum "reacţionează" organismul tău...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Tweety_5554 a răspuns:

Buna! Pai poti slabi 3 kg in 5 zile, foarte usor si simplu"nu mananci aproape nimc.dar Dupace vei slabi 3 Kg in 5 zile, le vei pune inapoi, ba chiar mai mult, asa ca nu incerca sa slabesti ata de mult intr-un timp atat de scurt, Mai bine incearca sa slabesti un Kg in 5 zile, nu trei...