| Sss99 a întrebat:

Cum reusesc sa slabesc in timp de o luna 4 kg? si ce exercitii trebuie sa fac pentru a avea un abdomen plat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru burtica sunt recomandate zilnic abdomene.
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si miscare zilnic.
Te pup!

2 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Pai...depinde cati ani ai da oricum fa abdomene la greu alearga mult fa miscare nu manca multe dulciuri dar nu te infometa.
daca faci multa miscare poti sa mananci ce si cand vor muschii tai

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite un articol care te-ar putea ajuta: http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/