| mateo321 a întrebat:

Buna, cum scap in maxim o saptamana de burta adica sa nu se mai vada asa mare? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ori naști, ori te legi cu un corset ori faci un bypass gastric. Alltfel nu reușesti

| johnnny123 a răspuns:

Nu ai cum să scapi de burtă într-o săptămână. Poate doar cu intervenții chirurgicale.

Altfel este nevoie de multe luni pentru a obține rezultate vizibile, și asta numai cu alimentație corectă și multă activitate fizică.

Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns:

Într-o săptămână nu ai cum.

| AmandinaDragan a răspuns:

Prin dieta. Germanii internau oameni in lagare si nu a iesit unul gras de acolo. Am cautat ce primeau de mancare: 700 ml apa dimineata, 800 ml apa si o felie de paine cu magium la 12 iar seara 700 ml apa. Incearca asta. Nemtii au verificat-o!

| LupusDei1993 a răspuns:

Imposibil.
Sau poate esti balonat, ca sa eviti balonarea mananca mai putin si mai incet

| 6Radu5 a răspuns:

Salut,faci foamea, mananci cat sa nu cazi pe jos, apa multa si faci sport mult.Nu stiu cat scapi din burta dar slabesti repede chiar daca nu este prea sanatos. Poti sa scapi si de 1kg pe zi daca chiar bei numai apa si alergi ca nebunul dar inca odata, nu e prea sanatos si recomandat.E usor sa lesini prin aceasta metoda si o sa ai mereu stare de greața si durere de cap.
Succes!