| Gentiana a întrebat:

Buna!
Daca in acest moment ati avea pofta de ceva dulce, ce ati alege?
Un patratel de ciocolata, sau o lingurita de gem/dulceata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe patratele de ciocolata.Imi permit sa mananc 100 g de ciocolata(o ciocolata intreaga)din cand in cand si, consumata ocazional si in cantitati reduse(mananc una la o luna, doua), e chiar recomandata.

20 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut Eu un patratel de ciocolata si pe tine ca esti dulce. Pa

| Dannyjj a răspuns:

Eu aleg ambele, cine zice ca nu am voie sa aleg decat una laughing

| Cσσкiє a răspuns:

Un pătrăţel de ciocolată. Am mai mult cu 900 de grame decât seara trecută. crying.

| Denisa a răspuns:

Nici una. Nu ma satur cu un patratel de ciocolatalaughing)

| SweetCandy a răspuns:

Sincer:X o ciocolata intreaga si un borcan de gem/ dulceatalaughing

Sunt topita dupa dulciuri:X:Xlaughing

| T30D0RA a răspuns:

Ciudat, dar nu mi-e pofta de nimic.

| lolly_6164 a răspuns:

Cand am pota de ceva dulce e grav...aleg o ciocolata intreagalaughing

| GdX a răspuns:

Ciocolata

| loricel a răspuns:

Un patratel de ciocolata

| dhraqull a răspuns:

O lingurita de gem/dulceata, ciocolata mi se lipeste de dinti.

| crisS a răspuns:

Mai multe patretele de ciocolata big grin

| roxy_2350 a răspuns:

Clar cioco, dar nu numai o patraticabig grin

| evelin_1888 a răspuns:

Ciocolatalove struck

| Lollypop a răspuns:

Un patratel de ciocolatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tableta de ciocolata chiar, de ce numa` un patratel?phbbbbt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*
Mi-a placut mult intrebarea ta!:X

Chiar daca o lingurita de gem e mai sanatoasa, as alege totusi un patratel de ciocolata. happy
Totusi, am momente in care nu am chef de ciocolata, si atunci meg repede sa infulec o lingurita de miere:X sau putina dulceata.:*

O zi buna!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata buna

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Un sarut de la prietena mea :p

| Deyu_2596 a răspuns:

Un patratel de ciocolata love struck

| BBcoth a răspuns:

Un patratel de ciocolata neagra! cel mai bunwinking