| AlinElle89 a întrebat:

Cum scapi de pofta de dulce? (ciocolata in special) Dau fundita! Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Fiecare pofta dureaza maxim 15 minute. Cand iti este pofta de ceva dulce, ia un mar, sau fa-ti un ceai de fructe.sau cel mai bine gaseste o activitate care sa-ti distraga atentiakiss

4 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Crom e raspunsul(cauta pe google)

| ioana1704 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? trebuie sa-ti faci un control al glicemiei sa nu fie probleme. ai in familie rude cu diabet?

| jvEcu a răspuns:

Nu mai mananci.

| Alibe a răspuns:

Mananca un fruct care it place sau ceva atunci cand simti nevoia de dulce...