| nYaa a întrebat:

Buna!
Daca o fata a facut sex neprotejat si timp de 4 respectiv 5 luni i-a venit ciclul este posibil sa fie insarcinata?happy.
Dau funda!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa 5 luni este cam imposibil, asta daca nu ai mai avut niciun contact in lunile respective.

| CiprianTPU a răspuns:

Daca cilul a venit normal, este imposibil ca ea sa fie insarcinata. Problema este alta, faptul ca nu a ramas insarcinata nu este de bine, ar trebui sa se duca la un ginecolog sa-si faca un consult si sa-i spuna cum sta situatia. Probabil are probleme de feritilitate, iar lucrurile astea nu trebuie neglijate!

| Original1992 a răspuns:

Nu, stai linistita happy e totul ok... Funda?

| nYaa explică:

Suntserios nu este vorba despre minebig grin
Greseala mea este probabil ca nu am specificat dar nu este vorba de mine.
Oricum multumesc mult!big grin