| XsooWhat a întrebat:

dati-mi si mie metode de slabit mai rapid vat mai rapid bana la vara...App fac si un sport, volei...Va rog mercii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefytpu a răspuns:

Uite sportul voley este foarte bun bun dar asta nu tine numai de sport ci si de alimentatie de exemplu poti sa faci sport ca olimpici daca mananci ca fred flinstone poati manca ori ce vrei dar trebuie sa stii cand si nu in cantitati mari dimineata paine prajita un ceai un ochi la amiaza o ciorba (de care iti place) si felul doi bine inteles dar nu trebuie sa mai mananci dupa 6 maxim 7 si poti face si joging dimineata cate 2 km in primele zile si te acomodezi si o sa slabest repede

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

O dieta stricta si sanatoasa, mese regulate si sport, slabesti! Dar fara carbogazoase snaksuri si fara dulciuri. mici excepti dupa antrenamente sa mananci o ciocolata mica! si sa nu mananci inainte de culcare cu 6ore!

| Generalul a răspuns:

Sportul si miscarea e cel mai important lucru. In rest tine cont ca masa cea mai importanta trebuie sa fie micul dejun (unde poti manca aproape orice, caloriile consumandu-se in timpul zilei), iar cea mai frugala seara, unde nu trebuie sa mananci dupa ora 20.

| Monykka a răspuns:

Pai incearca sa mananci 3 zile mere [doar mere] si vei slabi in jur de 4 kgwinking ....Am incercat si merge :*