| Andiiiiiii a întrebat:

Metode de slabit rapid?
funda happy:*

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un regim strict. Fara grasimi, paste fainoase. Ia proteinele din carnea de vita, pui. Nu manca prajeli.
Dupa ora 6 maxim 7 nu mai baga nimic in gura decat un fruct, daca chiar iti este pofta de ceva.
Si seara inainte de somn bea un ceai antioxidant, gen, ceai verde, ceai de anghinare s-au ghimbir. Astea iti accentueaza procesul de ardere a grasimilor. Fa miscare, fa exercitii, abdomene, genoflexiuni si ce mai stii tu.
Bea in timpul zilei suc natural din grefuit si lamaie, facut la storcator. Astea sunt folosite in curele de slabire. Iti da si energie si in acelasi timp te si ajuta sa slabesti.
Mananca supa de varza, asta am auzit-o de la o prietena de-a mea.

Sper ca te-am ajutat.

Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-fara prajeli
-bea multa apa
-mananca fructe (ananasul ajuta la slabit) si legume
-nu rata micul dejun
-fa sport
-daca vrei sa mananci neaparat carne, sa fie fripta
-bea sucuri naturale, fara acidulate si chestii d`astea
Cam atat! Spor la lucru!

| Marius1985 a răspuns:

Sport, dieta si mi-e miau emrs astea: ThermaCuts