| ralucarodica a întrebat:

Buna dau fundita daca ma ajutati as vrea sa slabesc 5-10 kg si nu reusesc defel ajutati-ma cu retete meniuri si ce mai stiti multumesc frumy:X:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florinalbert a răspuns:

Te invata baiatu.du-te frumos cu inima increzuta la sala de fitness sau chiar greutati usoare si alergatul la banda.nu exagera cu regimul alimentatiei ca o sa ramai fara zahar in corp si o sa cazi pe jos.du-te cu incredere la sala si eventual niste batoane proteice pentru slabit.eu sunt culturist si am vazut multe si inca mai vad.

3 răspunsuri:
| DayaneSan a răspuns:

Iti voi zice cum am sabit eu 7 kgwinking
1. Mananca putin dimineata si seara
2. Un mar dimineata ar fi potrivit
3. Seara poti manca ceva usor, spre exemplu o salata. Dupa 2-3 ore te culci ca stomacul trebuie sa aiba timp sa digere!
4. La 12 potimanca niste carne de pui, peste. Sau o ciorba...

| DexxTer a răspuns:

Stai cu mine o noapte si slabesti 3 tone. happy