| BellaRagazza007 a întrebat:

intrebarea mea este f. simpla! : cum reusesc sa slabesc? deci va explic. eu sunt o fata slabutza, si multi imi zic : wow ce draguta esti sau ce fisic ai, si eu as vrea sa fiu ca tine! dar totusi eu vreau sa fiu si mai slaba, cum reusesc? stiti o dieta cu care slabesc 100%? please... help me! thanks! grazie!

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Dieta cu mere:*. Papi numai mere toata ziua timp de 1-2 saptamani. Slabesti in jur de un kg pe zi:*. Dupa ce termini dieta nu te arunca pe mancare ca pui la loc tot. Mananci putin cate putin mai mult asa te mentii:*. Poti sa mai tii dieta balerina. O gasesti pe google. Eu iti zic diete rapide si grele. Daca ai vointa le tii daca nu... o alimentatie sanatoasa + sport te va ajuta mult. Te pup scumpa:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ce greutate și vârstă ai?
Nu cumva vrei să slăbești să ajungi piele și os? Pentru ce?
Practică înot și o alimentație echilibrată ține tonusul corporal.
Pa, pa.

| VictorSilviu a răspuns:

Dar nu esti modesta deloc...

| BellaRagazza007 explică:

Hey mersi mult de raspunsuri!

| kicku_4582 a răspuns:

Este un medicament super slim cu dieta si exercitii fizice

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Pai poti slabi prin sport, alimentatie, consuma mai putine calorii, fara niciun fel de paine, dulciuri, etc

| GreenEyes a răspuns:

Oameni buni! Ce-i cu voi? De ce iti mai trebuie sa slabesti daca arati bine deja? Trebuie sa inveti sa te simti bine in pielea ta si sa nu fi obsedata de ce vezi prin reviste/la TV!
Totusi... Cel mai bun mod de a slabi e sa faci sport! E sanatos si nu te chinuie, daca nu chiar de la inceput, la un moment dat o sa-ti placa!
Dietele "rapide si grele" pentru care trebuie sa te infometezi sunt o prostie, oricum o sa pui la loc tot ce ai dat jos si poate si in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa slabesti 100%? Pai ce mai ramane din tine? Aer?