| lexiploae a întrebat:

De 13 zile imi intarzie menstruatia iar astazi am avut o secretie maronie si dupa acea secretie foarte putin sange iar mie de obicei imi curge mult sange cand sunt la menstruatie. ce ar putea sa insemne asta? ( am 16 ani, am menstruatie neregulata, iar acum vreo 3 saptamani am facut eco si am aflat ca am mici chisturi pe ovare si sunt si racita cam de la sfarsitul lunii februarie...)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De la chisturi si raceala se trage. E posibil sa ti se termine in 2 zile si sa-ti vina foarte abudent peste 2 saptamani... Urmeaza tratamentul (sper ca ti s-a prescris) si va fi bine cu timpul.