| utilizator97 a întrebat:

Mi am început viața sexuală(toate protejat) de câteva săptămâni iar la primul contact a intrat ft greu dar nu mi-a curs sânge, a doua zi la fel intra ft greu dar dimineața când m-am dus la toaleta îmi curgea o secreție maronie și puțin mirositoare, tot așa pana când sa îmi vina menstruația, după menstruație la fel a doua zi dimineața aceeași secretie maronie dar de data asta mai accentuată. Chiar nu îmi pot da seama de ce? Nu a fost vb de câteva zile, sunt săptămâni de atunci și încă curge acea secretie maronie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai luat o boala cu transmitere sexuala!

| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii cu totul anormale, lasi de o parte, jena, rusinea, teama sau orice alta retinere si te prezinti la cabinetul ginecologic pentru a fi consultata cat mai urgent posibil. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine e să mergi repejor la ginecolog și te va lămuri el / ea.