| angelo321 a întrebat:

Buna de 3 saptamani am un tic nervos cu dinti cand vorbesc imi lovesc dinti intre ei si nu stiu ce sa fac mi-e frica sa nu-mi sparg dinti ce ma fac va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Cred ca te poate ajuta daca tot incerci in fata oglinzii singura, stii te vvei obijnui.PS.Nu cred ca o sa-ti spargi dintii.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor..Si eu aveam un tic la ochi dar eram mai mic..Nu mai stiu cum m-a scapat doctoru dar chiar a reusit..Asta ar fi cea mai buna solutie!