| Alexxandraaaa a întrebat:

Buna!
De 3 zile incerc sa tin o cura de slabire inventata de mine.
As vrea sa slabesc in 2 saptamani 8-10 kg.
Timp de 2 saptamani voi manca, rosii, branza, o data la 3 zile un ou fiert, sambata si duminica la pranz supa de legume(fara ulei, fidea).
Credeti ca v-a da roade?
Sau spuneti-mi o cura de slabire eficienta si rapida.
Mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

În două săptămâni este imposibil să slăbești atât de mult, nici măcar dacă nu mănânci nimic. Unde crezi tu că se duce toată greutatea aia într-un timp atât de scurt?

Răspuns utilizator avertizat
| mutascu a răspuns:

Diete de slabit rapid gasesti pe http://www.de-slabit.com... o dieta foarte eficienta este dieta scarsdale ( http://www.de-slabit.com/2012/04/dieta-scarsdale.html ) dar din pacate aici trebuie sa respecti orice detaliu avantajul e ca aici se mananca pe saturate. Succes!