| Abellia a întrebat:

De aproximativ o saptamana imi apar niste bube pe corp si ma mananca foarte tare. Am avut toate bolile copilariei. Oare ce ar putea fi? un sfat va rog. Fundita :* Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ori e alergie ori ai facut o intoxicatie.mergi la medicul de familie sa te vada si sa-ti de-a un tratament

| wforweirdo a răspuns:

Se poate sa faci de doua ori rubeola de exemplu, adica orice boala a copilariei, dar se intampla foarte rar. Du-te la doctor.

| Dana211 a răspuns:

Poate esti alergica la ceva ce mananci

| xIonutzu a răspuns:

Poate cine stie vreo iritatie d ela ceva sau ai mancat ceva expirat gandeste-te ce ai macat sau daca ai alergeie la ceva sanatate multa :
X