| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ o saptamana mi-au aparut ceva bube mici pe corp, foarte multe, dar mici, si cateva mai mari ( 5-6 ) si toate ma mananca. Azi mi-a aparut o buba pe degetul mare de la picior. Nu ma mananca, doar ca simt o durere cand calc cu el. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pojar sau varsat!
Fugi cu mama la medic ca-i contagioasa. Trebuei sa stai acasa timp de 3 saptamani, pana trec.
Nu te scarpina ca raman cicatrici urate!

| anonimg a răspuns:

Fie ca acestea contin lichid sau nu, trebuie ca să te vadă un medic neapărat dacă vrei să grabesti vindecarea. Nu stiu ce ar putea fi. Dar oricum, există tratament.
Mergi la medicul de familie.
Multă sănătate!

| Valentinaldoilea a răspuns:

Vezi ca iar este epidemie de rujeola. Am vazut acum la stiri. Mergi numaidecat la medic si fereste-te de frig.

| vinothkb a răspuns:

Awasome Applications and very nice

App Lock Apk App Lock Apk
Caller Name Announcer Caller Name Announcer