| Lili182jsu88 a întrebat:

Bună. De aseară mi se pare ca vad în ceață și când privesc ceva anume parca sunt niște linii transparente care se misca nu știu cum sa va explic, este foarte ciudat. Îmi este foarte frică ca am halucinatii, se mai confrunta cineva cu asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E de la ochi, mergi la oftalmologie poate sau spart vase de sange in ochi.

| Mosotti a răspuns:

Te duci intai la oftalmolog, vezi ce zice, daca nu e de el si ai halucinatii te duci la psihiatru si te rezolva.
Dar nu cred ca ai halucinatii, e ceva de la ochi cred.

| Smmo a răspuns:

Daca nu ai consumat nimic care sa iti provoace halucinatii, mergi la medic.