Întrebare recomandată | socipath63092 a întrebat:

Imi este frica sa adorm, adica am un sentiment ciudat nu stiu cum sa explic.
Cum sa scap de asta?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Am citit intrebarile tale, daca este adevarat tot ce ai scris este trist viata ta. Eu cred ca ceea ce poti face ar fi sa discuti cu un apropiat in care ai incredere si iti este drag sau cu oameni de specialitate - gen psiholog.
Oricat de rau sa fie ziua de azi, inainte sa adormi gandeste-te la citatul bine cunoscut :
" Si maine este o zi! "

| socipath63092 explică (pentru evenso):

M-am obisnuit cu viata mea deja este un stil de viata sa fiu trist...
si cred ca o sa iti ascult sfaturile.ms

| evenso a răspuns (pentru socipath63092):

Poate da poate nu, nu cred ca cineva se poate obisnui total cu un lucru care nu ii este pe plac. Nu este firesc si normal ca un baiat de 13 ani sa se gandeasca asa, doar in cazul daca...dar mai bine nici nu ma gandesc la asta.
Trebuie sa ai mult curaj si vointa ca sa depasesti probabil unele probleme pe care nu ar trebui sa aiba un copil de varsta ta.
Numai bine si capul sus! happy

| socipath63092 explică (pentru evenso):

Mersi

| evenso a răspuns (pentru socipath63092):

Cu drag happy

| Coma21 a răspuns:

Recomand un psiholog, altminteri in timp vor aparea probleme mai mari. Va costa mai putin si vei economisi si timp daca o faci acum happy Multa sanatate, sper sa fii in regula

| socipath63092 explică (pentru Coma21):

Nu e problema de bani ai mei sunt înstăriți. a și mersi de sfat. mersi multa sănătate și ți-e

| UrsuTudor a răspuns:

Trebuie sa incerci sa nu te gandesti la nimic si asa adormi