| Ela00x a întrebat:

De azi dimineata ma simt fooarte molesita dar problema e ca peste 2 ore trebuie sa plec la cor la un concurs si la 6 am cursuri de dans. Cum as putea sa-mi revin din starea aceasta?
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga o cafea mica si tare

| neutrino a răspuns:

Daca ai, bea o cana de zeama de varza sau de bors.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cafea tare, preferabil mai rece si cateva exercitii fizice care sa nu necesite alergatul (pentru a-ti pastra vocea).

| AntoSweet a răspuns:

Starea ta de moleseala poate proveni si de la un inceput de raceala.Ia un Parasinus sau ceva preventiv, si daca esti consumatoare de cafea, poti sa iei una slaba, caci pe urma esti prea energica..Stiu asta din propria experienta si am doar 15 ani rolling on the floor)

| Dazzle a răspuns:

Cafea,duș + mers pe jos