| BlackR0se a întrebat:

..Ma simt foaaarte molesita o. e.
Cum scap de starea asta? x. x
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Incearca sa faci niste sport. De obicei, toti avem stari din astea. Dar... e de la lene. Si mie mi s-a intamplat asta intr-un timp, chiar nu mai puteam sa scap de starea asta! Dar am iesit afara, am facut putin sport, am iesit la un suc cu prietenii, si... starea a trecut! Funda?

8 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Dyana, dup-aia da peste alte belele, racestetongue

| ZoeyMe a răspuns:

Sunt la farmacie niste efervescente, nu stiu vitamina C, magneziu.Ai putea cere magneziu si se pune o pastila intr-un pahar cu apa si astepti sa se dizolve.

| BebeStrumf a răspuns:

Te duci la doctor sa vada ce ai.Dar cred ca ai o anemie sau vezi ce'ti spune doctorul.Sanatate!

| abcdefgh a răspuns:

Buna.Un somn bun va rezolva asta. Daca ai treaba si nu poti adormi bea o cafea/ia un antinevralgic/spalate pe fata cu apa rece/bea un pahar cu apa/mananca niste fructe.Dar somnul e cel mai potrivit!

| ICanSeeAll a răspuns:

Pai nu sta in casa. Fa sport, alearga, iesi in oras.

| xgd a răspuns:

Fa un dus cu apa RECE si porneste ventilatorul dupa ce intri uda in camera.Sa vezi atunci ca dispare moleseala.

| Lightose a răspuns:

Iesi la un suc, sau mergi in vizita la o ruda, gaseste-ti o ocupatie draguta! Sper ca te-am ajutat! Funda?
O zi buna!

| Madalina_1178 a răspuns:

Poate fi lene laughing stiu sezatia... incearca sa iesi afar chiar daca nu ai chef laughing